Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  501 445 375

O firmie M-Bud

Specjalizujemy się w wykonywaniu dociepleń budynków i adaptacji poddaszy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu kompleksowo realizujemy powierzone nam zlecenia w miejscach prywatnych oraz publicznych inwestycji. Remontujemy i modernizujemy budynki mieszkalne, przemysłowe, a także obiekty użyteczności publicznej. Udzielamy Klientom wsparcia merytorycznego odnośnie do wyboru konkretnych rozwiązań, kierując się przy tym doświadczeniem zawodowym i fachową wiedzą.

Zatrudniamy pracowników, którzy do powierzonych im zleceń podchodzą z należytą starannością. Dbamy o detale, estetykę realizacji, a także porządek na budowie. Pracujemy wyłącznie na materiałach od renomowanych producentów, korzystając jednocześnie z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Rozbudowany park maszynowy umożliwia realizację zleceń zgodnie z oczekiwaniami Inwestorów i na podstawie przepisów prawa budowlanego.

Przed rozpoczęciem każdej inwestycji podpisujemy umowę, w której znajdują się informacje na temat terminu realizacji zlecenia, a także jego ceny. Nie ukrywamy żadnych kosztów, a ostateczna wycena pokrywa się z przyjętymi założeniami, więc Klienci są zabezpieczeni przed ewentualnymi zmianami na ich niekorzyść. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą prac budowlanych i zapraszamy do współpracy z firmą M-Bud: rzetelnym partnerem w zakresie działań remontowo-budowlanych.

 

samochód M-Bud

 

Przed rozpoczęciem każdej pracy podpisujemy umowę co daje Państwu gwarancję oraz pewność niezmiennej ceny końcowej