Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  501 445 375

5 trendów we wnętrzach 2022

Nowy rok to czas zmian i nowych trendów we wnętrzach. W 2022 roku nie inaczej, a firma M-Bud z Kluczborka, specjalizująca się w pracach remontowych i nowoczesnych elewacjach, już teraz wprowadza te trendy do swojej oferty. Przedstawiamy pięć najważniejszych trendów we wnętrzach, które warto uwzględnić podczas planowania remontu.

Kolory ziemi i naturalne materiały

W 2022 roku królowały kolory ziemi, takie jak brązy, beże czy zielenie. Firma M-Bud z Kluczborka doskonale zdaje sobie sprawę z tego trendu i oferuje szeroką gamę farb i wykończeń w tych odcieniach. Naturalne materiały, takie jak drewno, kamień czy szkło, również będą popularne. Wykorzystanie tych surowców w nowoczesnych elewacjach w Kluczborku czy wnętrzach pozwala na stworzenie ciepłej i przytulnej atmosfery, a także wprowadzenie do domu odrobiny natury.

Minimalizm i funkcjonalność

Coraz większą wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych wnętrz. M-Bud z Kluczborka podąża za tym trendem, oferując swoim klientom rozwiązania, które łączą prostotę z praktycznością. Minimalizm nie oznacza nudnych czy monotonnych wnętrz - to raczej skupienie się na tym, co naprawdę ważne i potrzebne. W 2022 roku modne były meble o prostych formach, ale też inteligentne rozwiązania, które pozwolą zaoszczędzić miejsce i zwiększyć komfort użytkowania.

W 2022 roku popularny był styl industrialny, który charakteryzuje się surowością i niewyszukanymi materiałami. Firma M-Bud z Kluczborka oferuje swoim klientom szeroką gamę rozwiązań inspirowanych tym stylem - od betonowych ścian po metalowe dodatki. Jednocześnie coraz częściej łączymy różne style, tworząc eklektyczne wnętrza. Mieszanie różnych kierunków pozwala na stworzenie unikalnych i oryginalnych aranżacji, które odzwierciedlają naszą osobowość.

Oświetlenie jako element dekoracyjny

Oświetlenie pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale też staje się coraz ważniejszym elementem dekoracyjnym wnętrz. M-Bud z Kluczborka oferuje swoim klientom szeroką gamę lamp i opraw oświetleniowych, które wpisują się w najnowsze trendy. W 2022 roku mogliśmy spodziewać się oryginalnych form, ciekawych materiałów i kreatywnego wykorzystania światła.